EkLinkin kullanıcı dostu esnek yönetim paneli ile tanışmak şimdi çok kolay! Siz de üye olarak güvenli ve bol kazançlı bir sistemin rahatlığını yaşayın.
EkLink.net tüm kıtalar ve tüm ülkelerden gelen trafiği sayar böylelikle tek bir hitiniz bile boşa gitmez

EkLink - Link kısalt, paylaş ve para kazan! nedir?EkLink - Link kısalt, paylaş ve para kazan! kısa linkler oluşturabileceğiniz tamamen ücretsiz bir araç, ücretsiz olması dışında size ödeme yapılabilir! Bu yüzden linklerinizi düzenleyip korurken evden para kazanabilirsiniz.


Link Kısalt,Paylaş ve Para Kazan..


Sadece 2 dakikada hesaba kaydol. kayıt işleminin tamamladıktan sonra kısa URL ler oluşturmaya ve linkleri ailen ve arkadaşlarınla paylaşmaya başla.


EKLİNK.NET LİNK KISALT, PAYLAŞ VE PARA KAZAN! Amacımız


Reklamverenlerine ve Yayıncılarına Para Kazandırmayı Hedefleyen, Link Kısaltma Servisidir. Hemen Üye Ol Kazanmaya Başla!

NASIL VE NE KADAR KAZANABİLİRİM ?


Linklerinizi Kısaltıp, Paylaşın Tıklanan Linklerinizden Para Kazanın. Kazanmaya Başlamak İçin Hemen Hesap Oluşturup Linklerinizi Kısaltın!

% 10 REFERANS KAZANCI


Eklink.net Link kısalt, paylaş ve para kazan! Referans Programı İle Kazancınızı Katlayabilirsiniz. Davet Ettiğiniz Her Referansınızdan 10% oranında Ekstra Kazanç Sağlarsınız.

DETAYLI YÖNETİM PANELİ


Modern Yönetim Panelimizde Reklamverenler İçin Gelişmiş Kampanya Oluşturma, Bütçe Belirleme, Anlık Veriler ve İstatistik Sayfaları; Yayıncılar İçin Anlık Veriler, Çoklu Kısaltma, Entegrasyon ve Api Desteği Gibi Pek Çok Özellik Bulunmaktadır.

DETAYLI İSTATİSTİK


Kısaltılan Linkler, Yayıncılar ve Reklamverenler İçin Sistemimizde Birçok Detaylı İstatistik Verileri Bulunmaktadır.

Ödeme Zamanları


Ödemeniz Para Çekme Limitine(30 ₺) Ulaştığında 3 iş günü içersinde gerçekleştirilecektir.
Ödemenizin yapılması için profil sayfanız da tüm bilgilerinizi tam ve doğru olarak girmeniz gerekiyor. Verdiğiniz hesap bilgilerinin doğruluğundan emin olun.

EkLink.net sistemi verdiğiniz hatalı hesap bilgisi için sorumlu değildir.


EKLİNK.NET ÖDEME SEÇENEKLERİ


Şuanlık Papara Ödeme Yöntemimiz Mevcuttur İlerleyen Zamanlarda Ödeme Sistemi seçeneklerimiz genişleyecektir.

ÖDEME TAKİBİ


Kullanıcı panelinizde ödeme durumu için şu uyarıları göreceksiniz;
Beklemede : Ödeme ekibimiz tarafından inceleme altında.
Onaylandı: Ödeme onaylandı ve gönderilmek üzere bekliyor.
Tamamlandı: Ödeme hesabınıza başarılı şekilde yollandı.
İptal edildi: Ödeme iptal edildi. Nedeni hakkında destek talebi açabilirsiniz.
Ödeme zamanı geldiğinde, ödeme durumlarınızı bu uyarılardan takip edebilirsiniz.


MİNİMUM ÖDEME LİMİTİ


Sistemimizde Minimum Ödeme Limiti 30,00 ₺ Olup, Ödeme Talebi Açıldıktan Kısa Süre Sonra Kullanıcı Hesaplarına Geçmektedir.

YÜKSEK ORANLAR, DOĞRU SAYIM


%100'e Yakın Doğru Sayım Oranları İle Sistemimiz, Reklamveren ve Yayıncılardaki Haksız Kazancı Önler. Hemen Kayıt Ol Kazanmaya Başla!

API


Kullanıcılara Daha Pratik Kullanım Sağlamak Amacıyla Linkleriniz İçin Çoklu Kısaltma, Hızlı Kısaltma, Tüm Site Otomatik Kısaltıcı Araçlarımız Bulunmaktadır.

KESİNTİSİZ DESTEK


Günün Her Saati İletişim Formu Veya info@eklink.net Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz. Mümkün Olduğunca Hızlı Yanıt Vermeye Çalışıyoruz.